86 288 658 stautrupel@mail.dk

Medarbejdere.

Høj etik og moral er noget vi tænker over og har med os, hver dag, vi er ude hos vores kunder.

Kontakt os direkte.

Hos Stautrup El ApS er vi et team af kvalitetbevidste medarbejdere, som besidder en bred teknisk viden og stor faglig stolthed. 

Vores medarbejdere er servicemindede og hjælper gerne kunden med kyndig rådgivning, således at opgaven løses bedst muligt. Udover vores faglighed har vi stort fokus på at skabe et godt arbejdsmiljø for hinanden. Vi er overbeviste om at glade og fagligt dygtige medarbejdere kommer vores kunder til gode.

Jeppe Skeldal Aabenhus

Jeppe Skeldal Aabenhus

Indehaver

Mobil: 22 166 645
Email:  jeppe@stautrupel.dk

Niels Kristian Andersen

Niels Kristian Andersen

Indehaver

Mobil: 28 146 868
Email:  niels@stautrupel.dk

Martin Hedam Hansen

Martin Hedam Hansen

Elektriker / Montør

Mobil: 29 854 738
Email:  martin@stautrupel.dk

Lasse Visti Poulsen

Lasse Visti Poulsen

Elektriker / Montør

Mobil: 22 216 204
Email:  lasse@stautrupel.dk

Kristian Krog Nielsen

Kristian Krog Nielsen

Elektriker / Montør

Mobil: 21 974 629
Email:  kristian@stautrupel.dk

Oliver Trankjær

Oliver Trankjær

Elektriker / Montør

Mobil: 29 731 648
Email:  oliver@stautrupel.dk

Hvorfor er vi et rigtig godt og stærkt team?

“Frihed til ansvar og frihed til forskellighed”

En af grundsætningerne som Arne Schumann (1940 – 2018) brugte igen og igen, i sine foredrag og indbegrebet af tillid til og respekt for hinanden. Vi er meget inspireret af denne tankegang – og en af grundende til, at vi er et rigtigt stærkt team.

Se video med Arne Schumann

Bliv kontaktet.

Udfyld og send.

2 + 10 =