86 288 658 stautrupel@mail.dk

Kontakt.

Vi er din Autoriserede El-installatør i Stautrup, Brabrand, Tilst, Aabyhøj, Trøjborg, Risskov, Højbjerg, Viby og  Aarhus C.

Kontakt Stautrup El i dag.

Vi sætter en ære i vores personlige kontakt med vores kunder. Og vi bestræber os på altid at udføre små og store opgaver effektivt, ordentligt og efter ønske.

Adresse

Stautrup El
Sintrupvej 6
8220 Brabrand

CVR nr. 34 59 08 69

Bliv kontaktet.

Udfyld og send.

Bliv kontaktet

  • Vælg...
  • Jeppe Skeldal Aabenhus
  • Niels Kristian Andersen
  • Martin Hedam Hansen
  • Lasse Visti Poulsen
  • Kristian Krog Nielsen
  • Oliver Trankjær
  • Vælg...
  • Hverdage kl. 08 - 16
  • Hverdage kl. 08 - 10
  • Hverdage kl. 10 - 12
  • Hverdage kl. 12 - 14
  • Hverdage kl. 14 - 16
  • Andet tidspunkt (skriv i Besked)

Kontakt os direkte.

Herunder finder du vores kontaktoplysninger.

Jeppe Skeldal Aabenhus

Jeppe Skeldal Aabenhus

Indehaver

Mobil: 22 166 645
Email:  jeppe@stautrupel.dk

Niels Kristian Andersen

Niels Kristian Andersen

Indehaver

Mobil: 28 146 868
Email:  niels@stautrupel.dk

Martin Hedam Hansen

Martin Hedam Hansen

Elektriker / Montør

Mobil: 29 854 738
Email:  martin@stautrupel.dk

Lasse Visti Poulsen

Lasse Visti Poulsen

Elektriker / Montør

Mobil: 22 216 204
Email:  lasse@stautrupel.dk

Kristian Krog Nielsen

Kristian Krog Nielsen

Elektriker / Montør

Mobil: 21 974 629
Email:  kristian@stautrupel.dk

Oliver Trankjær

Oliver Trankjær

Elektriker / Montør

Mobil: 29 731 648
Email:  oliver@stautrupel.dk