86 288 658 stautrupel@mail.dk

Stautrup El 

Vi er din Autoriserede El-installatør og elektriker i Stautrup, Brabrand, Tilst, Aabyhøj, Trøjborg, Risskov, Højbjerg, Viby og  Aarhus C.

Privat

Ingen opgave er for lille eller stor for os. Kontakt os uanset du skal have hængt en lampe op, ændret i el-installation eller have udført komplet elarbejde i forbindelse med nybyg.

Erhverv

Vi udfører elarbejde indenfor fx ombygning, belysning, fejlfinding, nye el-installationer og samarbejder med specialiserede brand- og alarmsystemer virksomheder.

Kontakt os

Ring og aftal tid til besøg af en af vores elektrikere eller få et uforpligtende tilbud. Vi står til rådighed for privat- og erhvervskunder samt offentlige institutioner.

Vi servicerer erhvervskunder
indenfor alle brancher.

Stautrup El - Nordisk Film Biografer

Stautrup El - Bauhaus

Stautrup El - Systematic

Stautrup EL - Stanley Security

Stautrup El - Unisense

Stautrup El - Ecograf

Stautrup EL
Autoriseret El-installatør.

Få hængt din lampe op.

Ingen opgave er for lille for Stautrup EL, og hver dag udfører vi sikkert elarbejde for private. Vores viden og grundighed, er din sikkerhed for professionelt udført elarbejde.

Når elrapporten skal udføres.

Bestil en af vores elektrikere til at udføre elarbejdet, som fremgår i elrapporten du har fået lavet. Stautrup El udfører elarbejdet professionelt og korrekt.

En stærk partner til erhvervslivet.

Vi har årelange relationer med nogle af Danmarks største virksomheder, som fx Bauhaus, Systematic, Nordisk Film Biografer. Kontakt os i dag og forhør dig nærmere.

Kontakt Stautrup El

Vi vil gerne høre fra dig uanset om du er privatkunde, erhvervskunde eller offentlig institution.

Vores elektrikere og el-installatører er servicemindede og sikrer, at du får udført korrekt og sikkert elarbejde.

Kontakt os i dag

Kontakt os direkte.

Herunder finder du vores kontaktoplysninger.

Jeppe Skeldal Aabenhus

Jeppe Skeldal Aabenhus

Indehaver

Mobil: 22 166 645
Email:  jeppe@stautrupel.dk

Niels Kristian Andersen

Niels Kristian Andersen

Indehaver

Mobil: 28 146 868
Email:  niels@stautrupel.dk

Martin Hedam Hansen

Martin Hedam Hansen

Elektriker / Montør

Mobil: 29 854 738
Email:  martin@stautrupel.dk

Lasse Visti Poulsen

Lasse Visti Poulsen

Elektriker / Montør

Mobil: 22 216 204
Email:  lasse@stautrupel.dk

Kristian Krog Nielsen

Kristian Krog Nielsen

Elektriker / Montør

Mobil: 21 974 629
Email:  kristian@stautrupel.dk

Jacob Østergaard Lausen

Jacob Østergaard Lausen

Elektriker / Montør

Mobil: 30 496 500
Email:  jacob@stautrupel.dk

Oliver Trankjær

Oliver Trankjær

Elektriker / Montør

Mobil: 29 731 648
Email:  oliver@stautrupel.dk

Bliv kontaktet.

Udfyld og send.

4 + 5 =